Reklamı Geç
Advert

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar MSB- MSÜ Subay Alımı Hakkında Çok Önemli Açıklamalar Yaptı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar MSB- MSÜ Subay alımı hakkında çok önemli açıklamalar yaptı.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar MSB- MSÜ Subay Alımı Hakkında Çok Önemli Açıklamalar Yaptı
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar MSB- MSÜ Subay Alımı Hakkında Çok Önemli Açıklamalar Yaptı Admin
Bu içerik 916 kez okundu.

Subay alımları hakkında konuşan Bakan Hulusi Akar “ülkenin size ihtiyacı var yakın coğrafyamızdaki gelişmelerden dolayı ciddi bir güvenlik endişemiz var. 

Tehdit ve tehlikelere karşı Türkiye Cumhuriyeti'nin sonuna kadar savunmak için düşmanlarımız üzecek şekilde hedefler belirledik. Türkiye Cumhuriyeti olarak savunmamızı her alanda sürdüreceğiz.

Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, Bakan Yardımcısı Alparslan Kavaklıoğlu ve MSÜ Rektörü Erhan Afyoncu ile birlikte, Millî Savunma Üniversitesi öğrenci sınavları başvurularının başlangıcı olması nedeniyle, Kara Harp Okulunda, Kara, Deniz ve Hava Harp Okulları, Sağlık Bilimleri Üniversitesi ve Astsubay Meslek Yüksek Okulları öğrencileri ile buluştu.

81 İLDE SINAVLA MSB-MSÜ ALIMI YAPILACAK

Millî Savunma Üniversitesi Askerî Öğrenci Aday Belirleme Sınavı”nın 07 Nisan 2019’da yapılacağını söyleyen Bakan Akar 81 şehirde sınav yapılacak ve ona göre alımlar olacak. Gerekli şartları taşıyan ve bu mesleği yerine getirmek isteyen tüm adayların sınava girmesini istiyoruz.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Subay alımı Subay alımları Bakan Hulusi Akar Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar Millî Savunma Üniversitesi Askerî Öğrenci Aday Belirleme Sınavı Bakan Akar
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor