Reklamı Geç
Advert

Memurluk Kalkacak Mı ?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu yaptığı açıklamalarında memuriyetin kalkıp kalkmayacağı hakkında değerlendirmelerde bulundu ve bu yöndeki tartışmalara son noktayı koydu. Konu ile ilgili olarak Çalışma Bakanı Sarıeroğlu'nun açıklamalarının detaylarını haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Memurluk Kalkacak Mı ?
Memurluk Kalkacak Mı ? Admin
Bu içerik 13734 kez okundu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, TRT Haber'de Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan ekonomi paketi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bunun yanı sıra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu memuriyetin kalkıp kalkmayacağı hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

Konu ile ilgili olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu açıklamalarında memurluğun kaldırılacağı hakkında söylentilerin olduğunu böyle bir adım atılacakmış gibi kara propagandanın başlamış durumda olduğunu ifade etti.

MEMURİYET DEVAM EDECEK

 

Ayrıca Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu açıklamalarının devamında "KPSS ile memur alımlarımız, sözleşmeli personel alımlarımız, kariyer mesleklerle ilgili kamuda alımlarımız devam ediyor. Bunlarla ilgili mevcut sistemimiz neyse, aynı şekilde devam edecek." ifadelerine yer verdi. 

4/B'LİLERİN İZİNLERİ DÜZENLENDİ 

Tüm bunların yanı sıra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu açıklamalarında 3,5 milyon kamu görevlisinin hepsinin içinin rahat etmesini istedi ve 4/b'lilerin izin konusunda talep olduğunu ve bu kişilerin izin sürelerini düzelttiklerini Bakanlar Kuruluna sevk ettiklerini ifade etti.

 

İnsan Kaynakları Uzman Alımı (KPSS Şartsız)personel alım ilanı detaylarını incelemek için TIKLAYINIZ

Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EPDK: 24 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
EPDK: 24 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: Hastaneler Gençlik Spor ve Aile Bakanlığına 160 Kamu Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: Hastaneler Gençlik Spor ve Aile Bakanlığına 160 Kamu Personel Alımı Yapılacak