Reklamı Geç
Advert

MASAK 250 Memur Alımı Başvuruları Devam Ediyor

Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanlığı personel alımı başvuruları devam ediyor. Peki başvurular hangi tarihe kadar yapılacak?

MASAK 250 Memur Alımı Başvuruları Devam Ediyor
MASAK 250 Memur Alımı Başvuruları Devam Ediyor Sıla
Bu içerik 4719 kez okundu.

Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanlığı personel alımı başvuruları devam ediyor. Adaylar başvurularını 12 Mart 2018 tarihine kadar Maliye Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden yapacaklar. Yayınlanan ilanla 250 Maliye Uzmanı alımı yapılacak. Başvuru ile ilgili ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Adaylar MASAK personel alımı başvuru şartları ile ilgili araştırma yapıyor.  Başvuruda bulunacak adayların KPSS puanına sahip olmaları gerekiyor.

Başvuruda bulunacak adaylar için belirlenmiş bazı şartlar bulunuyor. Maliye Bakanlığı Mali Suçlar Araştırma Kurulu Başkanlığı personel alım ilanı resmi internet sitesi üzerinden adaylara duyuruldu. Yayınlanan ilanla Maliye Bakanlığı Mali Suçlar Araştırma Kurulu Başkanlığı  250 personel alımı yapılacak. Peki hangi pozisyonlarda alım yapılacak?

Hangi Pozisyonda Alım Yapılacak?

250 Maliye Uzmanı alımı yapılacak.

Maliye Bakanlığı Mali Suçlar Araştırma Kurulu Başkanlığı personel alımı başvurusu yapacak olan adayların resmi internet sitesinde yayınlanan duyuruda yer alan şartları taşıması gerekiyor.

T.C. vatandaşı olmak,

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48 .maddesinde yer alan şartları taşımak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Sağlık durumunun çalışmak için uygun olması,

2016 KPSS puanına sahip olmak,

Erkek adaylar için askerlik görevinin yapılmış olması,

18 yaşını doldurmuş olmak,

Maliye Bakanlığı Mali Suçlar Araştırma Kurulu Başkanlığı 250 personel alımı başvuru şartları ile ilgili ayrıntılar Maliye Bakanlığı Mali Suçlar Araştırma Kurulu Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinde yer alıyor.

Maliye Bakanlığı Mali Suçlar Araştırma Kurulu Başkanlığı  başvuruları resmi internet sitesinde yer alan özgeçmiş ve başvuru formunun doldurulması ile yapılacaktır.

Alım ilanlarının ne zaman yayınlanacağı hakkında net bir bilgi verilmedi ilan yayınlandığında facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden sizlerle paylaşacağız..

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 830 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

Maliye Bakanlığı personel alımı MASAK
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak