Reklamı Geç
Advert

Maliye Bakanlığı 2 Bin Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Maliye Bakanlığı 2 Bin personel alımının yapılması bekleniyor. Peki Maliye Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak?

Maliye Bakanlığı 2 Bin Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak?
Maliye Bakanlığı 2 Bin Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak? Sıla
Bu içerik 3431 kez okundu.

Memur olma  hayali kuran binlerce aday Maliye Bakanlığı personel alımı başvurularını bekliyor.  Maliye Bakanlığı'nın 2 Bin personel alımı yapacağını sizlerle paylaşmıştık. Adaylar büyük bir merakla ilanın yayınlanmasını bekliyor. Personel alımlaı ile lgili ayrıntıları sizlerle paylaşacağız.

Maliye Bakanlığı Personel alımının ne zaman yapılacağı hakkında net bir bilgi verilmedi. Konu ile ilgili yeni bir açıklama yapıldığında sizlerle paylaşacağız. Maliye Bakanlığı 2 farklı pozisyonda alım yapacak.

Yapılan açıklamalrda Maliye Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 Bin personel alımı yapılacağı söylendi. Konu Bakanlar Kurulu'nda görüşüldü. Yapılan açıklaamalrda Maliye Bakanlığı'nın bünyesinde bulunan boş kadrolar için Bin gelir uzmanı, bin denetim elemanı alımı yapılacak. 

Maliye Bakanlığı 2 Bin personel alımı yapacak ancak başvuruların ne zaman yapılacağı hakkında net bir bilgi paylaşılmadı. Maliye Bakanlığı personel alımları ile ilgili yeni bir açıklama yapıldığında sizlerle paylaşacağız. Gelir uzmanı ve denetim elemanı alımlarında belirlenen başvuru şartları ilan yayınlandığında netlik kazanacak. Maliye Bakanlığı personel alımları ile ilgili facebook grubumuzdan takip edebilirsiniz.

Memur alımı, İŞKUR ilanları, banka personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 860 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

Maliye Bakanlığı'nın 2 Bin personel alımı Maliye Bakanlığı Personel alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak