Reklamı Geç
Advert

Maliye Bakanlığı 2 Bin Personel Alacak

Maliye Bakanlığı 2 Bin personel alımı yapacak. Peki hangi branşlarda alım yapılacak?

Maliye Bakanlığı 2 Bin Personel Alacak
Maliye Bakanlığı 2 Bin Personel Alacak Sıla
Bu içerik 8468 kez okundu.

Maliye Bakanlığı bünyesinde bulunan boş kadrolar için personel alımı yapacaK. Bu kapsamda 2 Bin personel alımı yapılcak. Maliye Bakanlığı konu ile ilgili açıklama yaptı. Maliye Bakanlığı 2 Bin personel alımı yapacak. Peki hangi branşlarda alım yapılacak?

Yapılan açıklamalrda Maliye Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 Bin personel alımı yapılacağı söylendi. Konu Bakanlar Kurulu'nda görüşüldü. Yapılan açıklaamalrda Maliye Bakanlığı'nın bünyesinde bulunan boş kadrolar için Bin gelir uzmanı, bin denetim elemanı alımı yapılacak. Peki başvurular ne zaman başlayacak?

Maliye Bakanlığı 2 Bin personel alımı yapacak ancak başvuruların ne zaman yapılacağı hakkında net bir bilgi paylaşılmadı. Maliye Bakanlığı personel alımları ile ilgili yeni bir açıklama yapıldığında sizlerle paylaşacağız. Gelir uzmanı ve denetim elemanı alımlarında belirlenen başvuru şartları ilan yayınlandığında netlik kazanacak. Maliye Bakanlığı personel alımları ile ilgili facebook grubumuzdan takip edebilirsiniz.

Memur alımı, İŞKUR ilanları, banka personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 860 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

memur alımı Maliye Bakanlığı personel alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak