Reklamı Geç
Advert

KYK 10 Bin 900 Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak

Kredi ve Yurtlar Kurumu personel alımları ne zaman yapılacak? Adaylar alımların bir an önce yapılmasını bekliyor. Detaylar haberimizde...

KYK 10 Bin 900 Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak
KYK 10 Bin 900 Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak Sıla
Bu içerik 11861 kez okundu.

Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun bünyesinde bulunan boş kadrolar için personel alımı yaptığını sizlerle paylaşmıştık. Adaylar personel alımlarının ne zaman başlayacağını merak ediyor. Bu kapsamda 10 Bin 900 personel alımı yapılacak. Memur olmak isteyen binlerce kişi başvuruların en kısa sürede başlamasını bekliyor. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı olarak görev yalan Kredi Yurtlar Kurumu'nun personel alımı yapması adaylar tarafından büyük bir merakla bekleniyordu. Memur olmak isteyen adayların merakla bekledi haber nihayet geldi. Kredi ve Yurtlar Kurumu 10 Bin 900 memur alımı yapacak. Bu kapsamda Kredi Yurtlar Kurumu, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü farklı poz,syonlarda personel alımı yapacak.

İlan Ne Zaman Yayınlanacak?

Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı olarak görev yalan Kredi Yurtlar Kurumu 10 Bin 900 personel alacak, Alımların ne zaman yapılacağı hakkında net bir bilgi yayınlanmadı. Alımlarla ilgili yeni bir açıklama yapıldığında sizlerle paylaşacağız. Ayrıntıları facebook grubumuzdan takip edebilirsiniz.

Memur alımı, İŞKUR ilanları, banka personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 860 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

KYK personel alımı memur alımı iş ilanları
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak