Reklamı Geç
Advert

İş Yönlendirmeli Eğitimler Yeni Çalışma Alanları Oluşturuyor

İş yönlendirmeli eğitim programı sayesinde bireyler kendini geliştirme imkanı bulurken aynı zamanda iş yönlendirmeleri yapılıyor.

İş Yönlendirmeli Eğitimler Yeni Çalışma Alanları Oluşturuyor
İş Yönlendirmeli Eğitimler Yeni Çalışma Alanları Oluşturuyor Sıla
Bu içerik 8127 kez okundu.

İş yönlendirmeli eğitimlere duyulan talep oldukça artmaya başladı. Bu eğitimler sayesinde bireylerin iş yönlendirmeleri yapılıyor. Bu yönlendirmelerle işe giren ve hayalindeki istihdam alanlarına ulaşan birçok kişi bulunuyor. Bütün bu başarılı örnekler iş yönlendirmeli eğitim programına duyulan ihtiyacı arttırıyor. Peki iş yönlendirmleli eğitimleri hangi kurumlar veriyor?

İş yönlendirmlei eğitimler İŞKUR bünyesinde hizmet veren özel hizmet veren özel istihdam ofisleri tarafından veriliyor. Bu eğitime başvuruda bulunmak isteyen adaylar ilk olarak evraklarını gönderiyor. Evraklar kabul edildiği taktirde eğitim süreci başlıyor. Eğitimler yaklaşık olarak 2 ay sürüyor.

Eğitim tamamlandıktan sonra adaylar MEB tarafından yapılan sınava giriyorlar. Sınavdan geçerli notu alan adaylar sertifika sahibi oluyor ve iş yönlendirmeleri başlıyor. Yönlendirmeler sayesinde eğitim alıp kendini geliştiren bireyler iş veren firmalarla görüşüyor. Bu sayede işe girmiş olan birçok kişi bulunuyor.

İş yönlendirmeli eğitim programları istihdam alanlarının artmasına neden oluyor ve iş arayan, kendini geliştirmek isteyen bireyler için büyük bir fırsat oluşuyor.

İş Yönlendirmeli eğitimler hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın!!!

Memur alımı, personel alımı, İŞKUR haberleri hakkında bilgi sahibi olmak için facebook grubumuz Güncel Haber Servisini takip edin!!!

iş yönlendirmeli eğitim teşvik programı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak