İKM ve Zabıt Katibi Alımı Ne Zaman Yapılacak?

İKM ve Zabıt Katibi Alımı Ne Zaman Yapılacak? Ayrıntılar haberimizde...

İKM ve Zabıt Katibi Alımı Ne Zaman Yapılacak?
Bu içerik 5134 kez okundu.
Devlet Teşviği

İnfaz Koruma Memuru ve Zabıt Katibi alımı

Geçtiğimiz günlerde 2018 yılında kamuya 110 Bin memur alımı yapılacağınız sizlerle paylaşmıştık. Bu kontenjan içinden yaklaşık 15 Bin  İnfaz Koruma Memuru ve Zabıt Katibi alımı yapılacağı açıklanmıştı. Adalet Bakanlığı'nın memur alımı haberi adaylar arasında büyük bir heyecan oluşturdu. Adaylar internet üzerinden alımların ne zaman yapılacağı ile ilgili araştırmalar yapıyorlar. Peki  Adalet Bakanlığı İKM ve Zabıt Katibi alımlarını ne zaman yapacak?

Başbakan Binali Yıldırım geçtiğimiz günlerde kamuya 110 Bin memur alımı yapılacağı ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu. " 2018 yılında devletin  daha kaliteli ve daha eksiksiz şekilde hizmet vermesi için Milli Eğitim Bakanlığı'na 20 Bin, Sağlık Bakanlığına 36 Bin, Diyanet İşleri Başkanlığına 9 Bin 500, Gençlik ve Spor Bakanlığına 10 Bin 900,  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına 2 Bin, üniversite hastanelerine 7 bin, üniversitelerimize 7 Bin yeni personel alınacak. Böylelikle bütün kurumlarımıza 110 Bin yeni memur alımı yapılacak." açıklamalarını yaptı.

Adalet Bakanlığı, İnfaz Koruma memuru ve Zabıt Katibi alımlarının ne zaman yapılacağı hakkında net bir bilgi verilmedi. Alımların 2018 yılının ortalarına doğru yapılması bekleniyor. İlanlar yayınlandıında facebook grubumuzdan sizlerle paylaşacağız.

Zabıt katibi ve İnfaz koruma memuru alımları ile ilgili ilan yayınlandığında sizlerle paylaşacağız.

Memur alımı, İŞKUR ilanları, banka personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 720 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

İKM alımı Zabıt katibi alımı İnfaz Koruma Memuru ve Zabıt Katibi alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor