Reklamı Geç
Advert

İçişleri Bakanlığı Bin 600 Nüfus Memuru Alımını Ne Zaman Yapacak?

İçişleri Bakanlığı Bin 600 Nüfus Memuru alımını hangi tarihte yapacak? Ayrıntılar haberimizde...

İçişleri Bakanlığı Bin 600 Nüfus Memuru Alımını Ne Zaman Yapacak?
İçişleri Bakanlığı Bin 600 Nüfus Memuru Alımını Ne Zaman Yapacak? Sıla
Bu içerik 8485 kez okundu.

Adaylar büyük bir heyecanla İçişleri Bakanlığı'nın Nüfus Memuru alımı yapmasını bekliyor.Geçtiğimiz aylarda İçişlerine Bakanlığına bağlı olarak çalışan Nüfus Müdürlüklerinin bünyesinde görevlendirmek üzere Bin 600 memur alımı yapacağını sizlerle paylaşmıştık. Maliye Bakanlığı Nüsus Müdürlüklerin, personel alımı için Bin 600 kadroya onay vermişti. Ancak ilanın ne zaman yayınlanacağına dair net bir bilgi verilmemişti.

Ancak alımların ne zaman yapılacağı ile ilgili kesin bir bilgi verilmedi. Adaylar büyük bir merakla ilanın yayınlanacağı tarihi bekliyorlar. İlanın ne zaman yayınlanacağı hakkında bir açıklama yapılmadı. İlan ile ilgili bir açıklama geldiğinde facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden sizlerle paylaşacağız.

Maliye Bakanlığı tarafından Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'ne 1600 kişilik kadro verildi. Ancak memur alımlarının hangi tarihte yapılacağı hakkında kesin bir bilgi verilmemişti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün memur alımları hakkında açıklama yapmıştı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamalarda Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün memur alım işlemlerinin devam ettiği ve 2018 yılı için ödeneklerin arttığı ve ihtiyaç doğrultusunda sözleşmeli personel alımı yapılacağını söyledi.

Adaylar büyük bir merakla Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün memur alım ilanı yayınlamasını bekliyor. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere Bin 600 kişilik alım yapılacak. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü memur alım ilanı yayınladığında facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde sizlerle paylaşacağız.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 830 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINI

Nüfus Müdürlüğü memur alımı nüfus memuru alımı İçişleri Bakanlığı memur alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak