Halay çekerek sınav sitresi attılar

Park vadi piknik alanında yapılan programa Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan, Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Tahsin Çimen ve Halk Eğitim Merkezi'nde ücretsiz YGS kurslarına katılım gösteren 180 öğrenci geldi.

 Halay çekerek sınav sitresi attılar
Bu içerik 1185 kez okundu.
Devlet Teşviği

    Öğrenciler programda çalan müzik ile birlikte halay çekip, oyunlar oynayarak YGS öncesi eğlenceli dakikalar yaşadı. Burada konuşan Kaymakam Bülent Karacan, "Bizler de bu yollardan geçtik. Hayatınızın en önemli sınavı olduğunu bilin. Bazı şeylerden fedakarlık etmeniz gerektiğini mutlaka bilin. Bir yılınızı hiç yaşanmamış sayın. Ama ondan sonra bitin ömrünüz sizin oluyor" dedi.
    Halk Eğitim Merkezi'nin ücretsiz kurslarının önemini beliten Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım ise, "Bugün bakıyorum, Allah, Cumhurbaşkanımızdan razı olsun. Hükümetimizden razı olsun. Gençlerimize, maddi imkanı olmayan kardeşlerimize devlet kurumu olan Halk Eğitim Müdürlüğü'nde böyle bir imkan sunmuş. Burada size fedakarlıkla bu imkanları sunan, daha kaliteli eğitim vermek için uğraşan Halk Eğitim Merkezi müdürümüz ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bu bir fedakarlıkla yürüyor emin olun. Sizler fedakarlık yapıyorsunuz ama size hizmet getirenler de fedakarlık yapıyorlar" diye konuştu. Programda çalan müzik eşliğinde öğrenciler halaylar çekerek eğlendi.

 

Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor