Reklamı Geç
Advert

Ekim Ayında Öğretmen Ataması Yapılacak Mı?

Öğretmen adayları büyük bir heyecanla atama haberi bekliyor. Peki Ekim ayında atama yapılacak mı?

Ekim Ayında Öğretmen Ataması Yapılacak Mı?
Ekim Ayında Öğretmen Ataması Yapılacak Mı? Sıla
Bu içerik 8464 kez okundu.

Binlerce öğretmen adayı büyük bir heyecanla Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gelecek olan haberi bekliyor. Atama bekleyen binlerce öğretmen var ve tek hayalleri atama ile bir okula yerleşebilmek. Atama ile ilgili açıklamalar yapıldıkça sizleri haberdar etmek için facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde sizlerle paylaşıyoruz. Peki Ekim ayında öğretmen ataması yapılacak mı?

Atamaların ne zaman yapılacağı öğretmen adayları tarafından neredeyse her gün araştırılan konular konular arasında yer alıyor. Milli Eğitim Bakanı ismet Yılmaz geçtiğimiz haftalarda atamalar ile ilgili bir açıklama yapmıştı. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın yaptığı açıklamalara göre 20 bin öğretmen atamasının yapıldığı kalan boş kontenjanların belirleneceği ve artama sayısının 30 Bin'e çıkarılacağı söylenmişti.

Bu açıklamalardan sonra alımların ne zaman yapılacağı merak konusu haline geldi. Ancak atamaların kesin olarak yapılıp yapılmayacağı hakkında net bir açıklama yapılmadı. 

Öğretmen adayları en kısa süreç içerisinde atama yapılmasını istiyorlar. Farklı branşlarda atama bekleyen öğretmen adayları  için atama ile ilgili net bir bilgi geldiğinde facebook grumuz Güncel Haber Servisinde sizlerle paylaşacağız.

Haberler hakkında anında bilgi sahibi olmak için aşağıda yer alan formu doldurun.

 

Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek