Reklamı Geç
Advert

Ekim Ayında Öğretmen Ataması Yapılacak Mı?

Öğretmen adayları büyük bir heyecanla atama haberi bekliyor. Peki Ekim ayında atama yapılacak mı?

Ekim Ayında Öğretmen Ataması Yapılacak Mı?
Bu içerik 7319 kez okundu.
Devlet Teşviği

Binlerce öğretmen adayı büyük bir heyecanla Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gelecek olan haberi bekliyor. Atama bekleyen binlerce öğretmen var ve tek hayalleri atama ile bir okula yerleşebilmek. Atama ile ilgili açıklamalar yapıldıkça sizleri haberdar etmek için facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde sizlerle paylaşıyoruz. Peki Ekim ayında öğretmen ataması yapılacak mı?

Atamaların ne zaman yapılacağı öğretmen adayları tarafından neredeyse her gün araştırılan konular konular arasında yer alıyor. Milli Eğitim Bakanı ismet Yılmaz geçtiğimiz haftalarda atamalar ile ilgili bir açıklama yapmıştı. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın yaptığı açıklamalara göre 20 bin öğretmen atamasının yapıldığı kalan boş kontenjanların belirleneceği ve artama sayısının 30 Bin'e çıkarılacağı söylenmişti.

Bu açıklamalardan sonra alımların ne zaman yapılacağı merak konusu haline geldi. Ancak atamaların kesin olarak yapılıp yapılmayacağı hakkında net bir açıklama yapılmadı. 

Öğretmen adayları en kısa süreç içerisinde atama yapılmasını istiyorlar. Farklı branşlarda atama bekleyen öğretmen adayları  için atama ile ilgili net bir bilgi geldiğinde facebook grumuz Güncel Haber Servisinde sizlerle paylaşacağız.

Haberler hakkında anında bilgi sahibi olmak için aşağıda yer alan formu doldurun.

 

Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erzurum Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor
Erzurum Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor
KPSS Kalkıyor Mu 2018 Memur Alımları Nasıl Yapılacak?
KPSS Kalkıyor Mu 2018 Memur Alımları Nasıl Yapılacak?