Reklamı Geç
Advert

Ek 10 Bin Atama İçin Flaş Hamle

Öğretmen adayları sosyal medya üzerinden seslerini duyurmaya çalışıyor. Bu kapsamda atamaların en kısa süre içerisinde yapılmasını istiyorlar.

Ek 10 Bin Atama İçin Flaş Hamle
Ek 10 Bin Atama İçin Flaş Hamle Sıla
Bu içerik 10746 kez okundu.

Atama bekleyen binlerce öğretmen Milli Eğitim Bakanlığından gelecek olan haberi bekliyor. Öğretmen adayları sosyal medya aracılığı ile seslerini duyurmaya çalışıyor.

Geçtiğimiz aylarda Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz öğretmen atamaları ile ilgili bir açıklama yapmıştı. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, yaptığı açıklamalarda  Ağustos ayı için ilave olarak 10 Bin öğretmen ataması yapılacağını söylemişti.

Öğretmen adayları Milli Eğitim Bakanı'nın yaptığı açıklamalardan sonra heyecanlı bir bekleyiş içerisine girdiler. Ancak atamaların ne zaman yapılacağı hakkında net bir bilgi verilmedi.

Öğretmen adayları yapılacak olan  10 Bin ek atamada  Mayıs ayında kullanılan mülakat puanlarının geçerli olmasını istiyor.

Öğretmen adayları atamaların en kısa sürede yapılmasını ve öğretmen adaylarının göreve başlamısını istiyorlar.Öğretmen atamaları ile ilgili haberleri facebook grubumuzdan takip edebilirsiniz. Atamalarla ilgili gelişmeler yaşandığında sizleri bilgilendireceğiz.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 720 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

 

atama öğretmen
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak