Reklamı Geç
Advert

DHMİ 3 Bin 884 Memur Alımı Yapacak

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü 2018 yılı içinde 3 Bin 884 memur alımı yapacak. Ayrıntılar haberimizde...

DHMİ 3 Bin 884 Memur Alımı Yapacak
DHMİ 3 Bin 884 Memur Alımı Yapacak Sıla
Bu içerik 9448 kez okundu.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü çok sayıda personel alımı yapacak.  Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü 2018 yılında 3 Bin 3884 personel alımı yapacak. 2018 yılı itibariyle kurumların yayınladığı ilanların sayısı artmaya başladı. Yayınlanan ilanları sizlerle paylaşıyoruz.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü 3 Bin 3884 personel alımı yapacak. Peki Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına bağlı olarak çalışan Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü hangi kadrolarda alım yapılacak?

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, 2018 yılı içerisinde Hava Trafik Kontrolörü, Elektronik personeli, Özel Güvenlik Personeli ve belirlenen boş kadrolar için personel alımı yapılacak.

Başvuru şartları ve başvuru tarihleri ile ilgili ayrıntılar ilan yayınlandığında belli olacak. İlanın ne zaman yayınlanacağı hakkında net bir bilgi verilmedi.Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü personel alımları ile ilgili yeni bir açıklama yapıldığında sizlerle paylaşacağız.

Memur alımı, İŞKUR ilanları, banka personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 860 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

DHMİ personel alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak