Reklamı Geç
Advert

Bin 600 Nüfus Memuru Alımı Yapılacak

Nüsus Müdürlükleri 1600 memur alımı yapacak. Ayrıntılar haberimizde...

Bin 600 Nüfus Memuru Alımı Yapılacak
Bin 600 Nüfus Memuru Alımı Yapılacak Sıla
Bu içerik 11688 kez okundu.

İçişleri Bakanlığına bağlı olarak çalışan nüfus müdürlükleri bünyesinde bulunan boş kadrolar için 1600 nüfus memuru alımı yapılacak. 

Kamu kurum ve kuruluşları 2018 itiberiyle personel alım ilanı yayınlamaya başladı. Geçtiğimiz aylarda  Nüfus Müdürlüklerinin bünyesinde bulunan boş kadrolar için personel alımı yapacağınız sizlerle paylaşmıştık. Maliye Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün personel alımı yapması için 1600 kadro vermişti. Ancak alım ilanı hala yayınlanmadı. Adaylar alım ilanının yayınlanmasını bekliyor.

Ancak alımların ne zaman yapılacağı ile ilgili kesin bir bilgi verilmedi. Adaylar büyük bir merakla ilanın yayınlanacağı tarihi bekliyorlar. İlanın ne zaman yayınlanacağı hakkında bir açıklama yapılmadı. İlan ile ilgili bir açıklama geldiğinde facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden sizlerle paylaşacağız.

Maliye Bakanlığı tarafından Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'ne 1600 kişilik kadro verildi. Ancak memur alımlarının hangi tarihte yapılacağı hakkında kesin bir bilgi verilmemişti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün memur alımları hakkında açıklama yapmıştı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamalarda Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün memur alım işlemlerinin devam ettiği ve 2018 yılı için ödeneklerin arttığı ve ihtiyaç doğrultusunda sözleşmeli personel alımı yapılacağını söyledi.

Adaylar büyük bir merakla Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün memur alım ilanı yayınlamasını bekliyor. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere Bin 600 kişilik alım yapılacak. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü memur alım ilanı yayınladığında facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde sizlerle paylaşacağız.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 860 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINI

Nüfus müdürlüğü
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek