Reklamı Geç
Advert

Adalet Bakanlığı İcra Müdür ve Müdür Yardımcısı 2017 Yılı Atama Kararnamesi Duyurusu

Adalet Bakanlığı, Personel Genel Müdürlüğünün paylaştığı 2017 yılı İcra müdür ve müdür yardımcıları kararnamesinde icra müdür ve müdür yardımcıları için yapılacak olan atamalarda atma ve nakil yönetmeliğinin ilgili hükümleri ve esasları çerçevesinde yapılacak.

Adalet Bakanlığı İcra Müdür ve Müdür Yardımcısı 2017 Yılı Atama Kararnamesi Duyurusu
Bu içerik 3843 kez okundu.
Devlet Teşviği Antalya Escort

     2017 yılı İcra müdür ve müdür yardımcıları kararnamesi kapsamında atamalar İcra Müdür ve Yardımcıları ile İcra Kâtiplerinin Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliğine göre yapılacak. Uygulanacak esaslar şu şekildedir:

    2017 yılı yaz kararnamesi olağan, mazerete dayalı ve hizmet gereği atamaları içerecektir. 2017 yılında ayrıca başka bir güz kararnamesi düzenlenmeyecektir. Atamaya ilişkin hizmet sürelerinin hesaplanmasında 2017 yılı son günü esas alınarak yapılacak. 31 Aralık 2017 tarihi esas olarak alınacaktır.

   2017 yılı Adalet Bakanlığı İcra müdür ve müdür yardımcılarından naklen atanmak için bölge asgari hizmet süresinin bitmesi esas olmakla birlikte, son görev yeri ile birlikte dördüncü ve beşinci bölgelerde bir yıl çalışmış olanların talepleri kadro, iş ve ihtiyaç haline göre değerlendirilecektir.

    İcra müdür ve müdür yardımcıları bulundukları görev yeri anıyla birinci bölgede on, ikinci bölgede altı, üçüncü bölgede üç, dördüncü ve beşinci bölgelerde ise iki yıl azami hizmet süreleri olup, bu süreleri dolduranlar talepleri olmasa da resen atamaya tabi tutulacaktır..

Adalet Bakanlığı 24 Bin personel alımı ile ilgili tarihler ve ayrıntılar için facebook adresimizi takip edebilirsiniz.

Adalet Bakanlığı icre müdür müdür ve yarımcısı atama
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor