Reklamı Geç
Advert

Adalet Bakanlığı CTE Personeli GYS ve Unvan Değişikliği Sınavı İçin İlan Yayınladı

Detaylar haberimizde yer almaktadır.

Adalet Bakanlığı CTE Personeli GYS ve Unvan Değişikliği Sınavı İçin İlan Yayınladı
Bu içerik 1871 kez okundu.
Devlet Teşviği Antalya Escort

    Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif evleri Genel Müdürlüğünce (CTE) personel Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınav ilanı duyuruldu. Ceza ve Tevkif evleri Genel Müdürlüğünün duyurduğu ilana bakılarak ertelenen görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı 20 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenecek. CTE personeli görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavına başvurular 3 Nisan 2017 tarihinde başlayıp 14 Nisan 2017 tarihinde bitecek.

     Adalet Bakanlığı CTE personelinin daha önce ileri bir tarihe atıldığını açıklayan idare memuru, şef, sayman, öğretmen, sosyolog, sağlık memuru, mühendis, teknisyen unvanları için görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarının Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Ankara'da yapılacağı duyuruldu.

     CTE görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavına katılım yapmak isteyen adayların, sınav ücreti olarak 110 lira yatırmaları istenmekte. Sınav ücreti MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden yapılabilecek. Daha önce sınav ücreti yatıran adaylar herhangi bir ücret yatırmadan MEB’in internet adresinden başvurularını yapabilecekler.

Adalet Bakanlığı CTE sınav
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
levent     2017-05-03 Bende basvuru katilimina girmek istiyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor