Reklamı Geç
Advert

2018 Yılı Öğretmen Atamaları

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz 2018 yılı öğretmen atamaları ile ilgili açıklama yaptı. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

2018 Yılı Öğretmen Atamaları
2018 Yılı Öğretmen Atamaları Sıla
Bu içerik 8280 kez okundu.

Öğretmen adayları büyüm bir merakla Milli Eğitim Bakanlığından gelecek olan haberi bekliyor.Yapılacak olan 10 Bin ek atamadan hala bir haber yok. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz 2018 yılında yapılacak olan atamalarla ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, öğretmen atamaları ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, atamalarla ilgili yaptığı açıklamalarda 2018 yılında yapılacak olan alımlardan bahsetti. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz yaptığı açıklamalarda 2018 yılında 20 Bin'e yakın öğretmen ataması yapılacağını ve kendi dönemlerinde 580 binin üzerinde öğretmen ataması yapılacağını açıkladı.

Ayrıca 2018 öğretmen atamalarının Şubat ayında duyurulacağını, Mayıs ayında sınavların yapılacağını ve Haziran Temmuz ayında alımların başlayacağını ifade etti. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'dan gelen bu haber atama bekleyen binlerce öğretmen adayını sevindirecek.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, öğretmen atamalarıyla ilgili yaptığı açıklamalarda 10 Bin Ek Atama hakkında bir açıklama yapmadı. Adaylar 10 Bin ek atamanın ne zaman yapılacağı hakkında büyük bir merak içerisinde. 2018 yılı öğretmen atamaları ilanının Şubat ayında öğretmen adaylarına duyurulması bekleniyor. İlan yayınlandığında sizlerle paylaşacağız.

Bu kapsamda 2018 yılı öğretmen atamaları alımlarının Haziran Temmuz ayında yapılması bekleniyor. Adaylar ayrıca 10 Bin ek atama içinde Milli Eğitim Bakanlığından gelecek olan haberi bekliyorlar. Bu konuda sosyal medya üzerinden seslerini duyurmaya çalışıyorlar. Ancak Milli Eğitim Bakanlığı 10 Bin ek atama için kesin bir tarih vermedi. İlan yayınlandığında sizlerle paylaşacağız.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz 2018 yılı için 20 Binden fazla atama yapılacağını açıkladı. Öğretmen adayları büyük bir heyecanla atamalarının gerçekleşmesini bekliyor. Uzun yıllar okuyup öğretmen olabilmek için emekler harcamış binlerce öğretmen adayı var.Öğretmen atamaları ile ilgili haberler yayınlandığında sizlerle vakit kaybetmeden paylaşacağız.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz yaptığı açıklamalarda 10 bin ek atama sorusuna cevap vermedi. Öğretmen adayları uzun bir zamandır 10 bin ek atamanın yapılıp yapılmayacağı hakkında kesin bir bilgi bekliyor. Bu konuda her gün internet üzerinden araştırma yapıyorlar.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 720 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

2018 yılı öğretmen atamaları 10 Bin ek atama atama
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak