Reklamı Geç
Advert

Nüfus Müdürlükleri 1600 Personel Alımı Başvurusu Ne Zaman Başlayacak?

Adaylar Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü personel alımlarının ne zaman başlayacağını merak ediyor. Peki başvurular ne zaman başlayacak?

Nüfus Müdürlükleri 1600 Personel Alımı Başvurusu Ne Zaman Başlayacak?
Nüfus Müdürlükleri 1600 Personel Alımı Başvurusu Ne Zaman Başlayacak? Sıla
Bu içerik 4655 kez okundu.

Nüfus Müdürlükleri 1600 Personel Alımı Başvurusu Ne Zaman Başlayacak? Adaylar bu konu ile ilgili pek çok araştırma yapıyor.  Geçtiğimiz aylarda Nüfus ve Vatandaşlık İşleri kanun tasarısı karar bağlanmıştı. Nüfus Müdürlüklerin alım yapacağı personel sayısı belli olmuştu. Ancak alımların ne zaman yapılacağı hakkında net bir açıklama yapılmadı.

Ancak alımların ne zaman yapılacağı ile ilgili kesin bir bilgi verilmedi. Adaylar büyük bir merakla ilanın yayınlanacağı tarihi bekliyorlar. İlanın ne zaman yayınlanacağı hakkında bir açıklama yapılmadı. İlan ile ilgili bir açıklama geldiğinde facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden sizlerle paylaşacağız.

Maliye Bakanlığı tarafından Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'ne 1600 kişilik kadro verildi. Ancak memur alımlarının hangi tarihte yapılacağı hakkında kesin bir bilgi verilmemişti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün memur alımları hakkında açıklama yapmıştı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamalarda Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün memur alım işlemlerinin devam ettiği ve 2018 yılı için ödeneklerin arttığı ve ihtiyaç doğrultusunda sözleşmeli personel alımı yapılacağını söyledi.

Adaylar büyük bir merakla Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nün memur alım ilanı yayınlamasını bekliyor. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere Bin 600 kişilik alım yapılacak. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü memur alım ilanı yayınladığında facebook grubumuz Güncel Haber Servisinde sizlerle paylaşacağız.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 860 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINI

 

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak