Reklamı Geç
Advert

Emniyet Genel Müdürlüğü: 10 Memur Alımı Gerçekleştirecek

Emniyet Genel Müdürlüğü bağlı Polis Meslek Yüksek Okulu ve Polis Özel Harekat’a istihdam edilmek 10 Memur alımı başvurusu 15 Şubat 2019 tarihinde sona eriyor.

Emniyet Genel Müdürlüğü: 10 Memur Alımı Gerçekleştirecek
Emniyet Genel Müdürlüğü: 10 Memur Alımı Gerçekleştirecek Admin
Bu içerik 3060 kez okundu.

Alımı 10 şehre alım yapılmak üzere çıkılan ilana başvurular şahsen yapılacaktır. Alıma son başvuru olarak 15 Şubat 2019 açıklanmıştır.

Adana, Batman, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Mardin, Şanlıurfa ve Trabzon olarak şehirler alımı yapmaktadır.

Yapılacak sınavın son başvuru günü olan 15 Şubat 2019 tarihinde 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını tamamlamamış olmak.

Başvuru yapan adaylar en fazla 10 tercihte bulunabileceklerdir. KPSS Sonuç belgesinin aslı ya da internet çıktısının örneği ile birlikte bulundukları İllerin İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne şahsen başvuracaklardır.

Hukuk Fakültesinden mezun olmak. En az 3 (üç) yıl süreli mesleki tecrübeye sahip olmak. Avukatın veya avukatlık ortaklığındaki avukatların, disiplin ve adli yönden herhangi bir cezası olmadığını barodan alınacak belgeyle ispatlamak.

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Meslek Yüksek Okulu ve Polis Özel Harekat’a istihdam edilmek 10 Memur alımı KPSS Sonuç belgesi İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğü
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor