Reklamı Geç

Facebook'ta Bizi Takip Edinİş Yönlendirmeli Eğitimlerin Başarısı Yüzde 97,3'e Ulaştı

İş arayan kişilerin iş yönlendirmeli eğitimlere duyduğu talep her geçen gün artıyor. Bu eğitimlerle işsiz bireylerin istihdam alanlarına girmeleri için bir fırsat oluşuyor.

İş Yönlendirmeli Eğitimlerin Başarısı Yüzde 97,3'e Ulaştı
Bu içerik 9307 kez okundu.
Devlet Teşviği

İş arayan bireylerin iş yönlendirmeli eğitimlere duyduğu talep her geçen gün artıyor. İş yönlendirmeli eğitimlerin yaygınlaşmasıyla birlikte İş Yönlendirmeli eğitimlerin hangi kurumlar tarafından verildiği merak konusu haline geldi.Peki İş yönlendirmeli eğitimler hangi kurumlar tarafından veriliyor?

İş yönlendirmeli eğitimler İŞKUR bünyesinde hizmet veren özel istihdam ofisleri tarafından veriliyor. Bu eğitimlerle bireyler mesleki anlamda donanım  ve bilgi sahibi olarak iş veren firmaların belirlediği niteliklere sahip olurlar. İş veren firmalar meslekicanlamda  bilgi sahibi olmayan personel çalıştırmak istemiyor, iş yönlendirmeli eğitimler hem bireylere eğitim veriyor hem de eğitim tamamlandıktan sonra iş yönlendirmeleri yapıyor. 

İş yönlendirmeleri İşkur bünyesinde faaliyet gösteren istihdam ofislerinin anlaşma sahibi olduğu firmalara yapılmaktadır. Bu sayede iş veren firmalar ve eğitime katılan bireyler arasında bir bağ kurularak iş arayan bireylerin istihdam alanlarına girmesi kolaylaşmaktadır.

İş ilanları,memur alımları,personel alımları,İŞKUR haberleri ile ilgili ilk sizin haberinizin olmasını istiyorsanız facebook grubumuzu takip edin.

iş yönlendirmeli eğitim istihdam
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
Tahsin Tekin     2017-07-06 Uygulama harika.Ülkemi seviyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İş Yönlendirmeli Eğitimler Yeni Çalışma Alanları Oluşturuyor
İş Yönlendirmeli Eğitimler Yeni Çalışma Alanları Oluşturuyor
AÖF Kayıt Yenileme Başladı Mı?
AÖF Kayıt Yenileme Başladı Mı?