Reklamı Geç

Facebook Sayfamızı Beğenin

Bakan'dan Şubat Ayı Öğretmen Atamaları ile İlgili Açıklama

2017 yılı Şubat ayında atama bekleyen öğretmenler için Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'dan açıklama geldi.

Bakan'dan Şubat Ayı Öğretmen Atamaları ile İlgili Açıklama
Bu içerik 20054 kez okundu.
Devlet Teşviği

Geçtiğimiz yıl ağustos ayında yapılamayan öğretmen atamaları atama bekleyen adayları oldukça üzmüştü. Daha sonrasında atamaların Şubat ayında yapılacağı açıklanmış ve heyecanlı bekleyiş başlamıştı.

Atama bekleyen öğretmenler için Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'dan açıklamalar geldi. Şubat ayında 20 bin öğretmen ataması yapılacağını söyleyen Yılmaz, atamaların başlayacağını adaylara müjdeledi.

20 BİN ÖĞRETMEN ATANACAK

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Şubat ayında 20 bin öğretmenin atanacağını ve atanacak olan adayların KPSS puanları, branşları ve öğretmen ihtiyacı göz önünde bulundurularak yapılacağını belirtti. 60 bin aday arasından yapılacak olan mülakatlarda kabul edilen 20 bin aday atanacak.

İSMET YILMAZ: "ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA DUYURUSUNU YAPACAĞIZ"

Bakan Yılmaz, atamaların ne zaman yapılacağı sorularına şöyle yanıt verdi: "Başbakanımız, Maliye Bakanımız ve Çalışma Bakanımızın talimatıyla, önümüzdeki hafta duyurusunu yapacağız, 20 bin öğretmenin alımını yapacağız"

KAMUYA 60 BİN ALIM YAPILACAK HABERİMİZİ BURAYA TIKLAYARAK GÖREBİLİRSİNİZ.

Öğretmen Ataması İsmet Yılmaz Şubat Ataması
Facebook Haber Servisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ögretmen     2017-02-15 Sayın bakanım beden kadrolu değilde sözleşmeli uygulanmakta olan sistem yanlismiydi.Bu sistemden vazgeçilmiştir adaletli bir atama olacaksa bu sistem kadrolu ve KPSS puan üstünlüğü güvenlik araştırması yapalsin ve kadrolu olsun çok zor değil zaten 1 yıl sonra mulak oluyor aday öğretmenlik kalkması için ...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜBİTAK KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor
TÜBİTAK KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor
Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı Yapıyor
Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı Yapıyor