Reklamı Geç
Advert

Bakan Selçuk'tan 20 Bin Ek Atama Açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, gündemin önemli konu başlıklarıyla alakalı sorulara yanıt verdi.

Bakan Selçuk'tan 20 Bin Ek Atama Açıklaması
Bakan Selçuk'tan 20 Bin Ek Atama Açıklaması Admin
Bu içerik 882 kez okundu.

Bakan Ziya Selçuk, bugün 18 milyon öğrencinin karne alması nedeniyle " Karne herşey değil. " mesajı verirken; öğrencileri geliştirecek olanın tablet değil kitaplar olduğunu ifade etti. Açıklamasında, ek öğretmen atamalarıyla alakalı sorulara da yanıt verdi.

Ek öğretmen atamalarıyla alakalı olarak  çalışmaların devam ettiğini, bu çalışmalar tamamlandığında kamuoyuna bilgilendirmelerin yapılacağını vurguladı.

18 milyon öğrenci karne aldı

Bugün yarı yıl tatiline giren öğrencilere mesajlar yollayan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk " Karne vermek aslında bir cep aynası vermek gibi arada bakmak ve kendi durumumuzu izleyip, gözlemek için. Fakat her şeyin bir kağıt parçasına indirgendiği bir durum da elbette iç açıcı değil. Çünkü çocuk bir kağıt, oradaki notlar değildir. Çocuk çok daha fazlasıdır.

40 bin öğretmen ataması yapılacak mı?

Öğretmen atamalarıyla alakalı 20 bin atama gündemdeyken, 20 bin ek atama daha bekleniyor. Bu konuyla alakalı görüşleri sunulan Bakan Selçuk, çalışmanın devam ettiğini ve kamuoyuna duyurulacağını vurguladı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Bakan Ziya Selçuk 18 milyon öğrencinin karne alması Karne herşey değil Ek öğretmen atamaları Bakan Selçuk
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adalet Bakanlığı: 10 Bin Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor