Reklamı Geç
Advert

2018 Dikey Geçiş Sınavı Ne Zaman? DGS Başvuruları Hangi Tarihte Yapılacak?

ÖSYM 2018 Dikey Geçiş Sınavı ile ilgili resmi internet sitesinde bir duyuru yayımladı. Ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

2018 Dikey Geçiş Sınavı Ne Zaman? DGS Başvuruları Hangi Tarihte Yapılacak?
2018 Dikey Geçiş Sınavı Ne Zaman? DGS Başvuruları Hangi Tarihte Yapılacak? Sıla
Bu içerik 3466 kez okundu.

Dikey Geçiş Sınavı başvuru tarihleri hakkında pek çok araştırma yapılıyor. ÖSYM 2018 Dikey Geçiş Sınavı ile ilgili resmi internet sitesinde bir duyuru yayımladı. Ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Önlisans eğitim programını bitiren öğrenciler Dikey Geçiş Sınavı ile 2 yıllık eğitimlerini lisans eğitimine tamamlayabiliyor. Adaylar Dikey Geçiş Sınavı ile ilgili pek çok araştırma yapıyor. Dikey Geçiş sınavı her yıl belirlenen zaman aralıklarıyla yapılıyor.

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Kurulu, Dikey Geçiş Sınavı tarihini resmi internet sitesi üzerinden adaylara duyurdu. Detayları sizlerle paylaşıyoruz.

ÖSYM resmi internet sitesinde yer alan duyuruya göre 2018 yılı Dikey Geçiş Sınavı başvuruları 16 Mayıs - 24 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. 2018 Dikey Geçiş Sınavı ise 8 Temmuz 2018 tarihinde yapılacak. Dikey Geçiş Sınavı sınav sonuçları ise 2 Ağustos 2018 tarihinde açıklanacak. Adaylar sonuçlar açıklandığında ÖSYM resmi internet sitesi üzerinden T.C. kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak sonuçlara ulaşabilecek.

Memur alımı, İŞKUR ilanları, banka personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 860 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

Dikey Geçiş Sınavı DGS
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
İŞKUR Üzerinden İşçi ve Memur Alımları Yapılacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak
PEGASUS Kabin Memuru Alımı Yapacak