Reklamı Geç
Advert

20 Bin Sözleşmeli Öğretmen Alımı İçin Başvuru Süreci Başladı

Milli Eğitim Bakanlığı 20 Bin sözleşmeli personel alımı ile ilgili ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

20 Bin Sözleşmeli Öğretmen Alımı İçin Başvuru Süreci Başladı
20 Bin Sözleşmeli Öğretmen Alımı İçin Başvuru Süreci Başladı Sıla
Bu içerik 4449 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı sosyal medya hesabı üzerinden başvuruların başladığını duyurmuştu. Adaylar başvuru süreci ile ilgili ayrıntıları merak ediyor.

20 Bin Sözleşmeli Öğretmen Alımı İçin Başvuru Süreci 2 Mart tarihi ile başladı. Öğretmen adayları büyük bir heyecanla başvuruların başlayacağı tarihi bekliyordu. Milli Eğitim Bakanlığı 20 Bin sözleşmeli öğretmen alımı başvuru süreci ile ilgili ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı 20 Bin sözleşmeli personel alımı başvuruları için adayların Kamu Personeli Seçme Sınavaından en az 50 puan almış olmaları gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığı sözleşmeli öğretmen alımı başvuruları 8 Mart tarihine kadar yapılacak. Öğretmen adayları başvurularını Milli Eğitim Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden elektronik ortamda yapacaklar. Sözlü Sınav Merkezi Listesine göre adaylar 5 tercih yapabilecekler. Adayların Milli Eğitim Bakanlığı kılavuzunu dikkate alarak tercih yapması gerekiyor.

Memur alımı, İŞKUR ilanları, banka personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 860 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

Sözleşmeli Öğretmen Alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek