Reklamı Geç
Advert

Hollanda da Kura’n-ı Kerim Yasaklanacak

Hollandalı fazlasıyla ırkçılık yapan Özgürlükler Partisi Başkanı Wilders 15 Mart tarihinde Hollanda kentinde olacak olan genel seçimlerde kendi partisi başarılı bir şekilde kazanması durumunda Kur’an-ı kerimi engelleyeceğini ve camilerin komple yıkılacağını beyan etti.

Hollanda da Kura’n-ı Kerim Yasaklanacak
Bu içerik 1367 kez okundu.
Devlet Teşviği Antalya Escort

"PİYASADA SATIŞINI YASAKLAYACAĞIZ"

“Bilimsel araştırmalarının Kavgam kitabı satışları nasıl yasaklandıysa, Kura’n-ı Kerim de yasaklanmalıdır” söyleyen Geert "Kur’an-ı Kerimi nasıl yasaklayacaksınız ki?" sorusuna, "Olan kişilerden zorla  almayacağız. Ülkede Kur’an-ı Kerimin satışlarına yasak getireceğiz." Diye bir yanıt verdi.

"SEÇİMLERDE OYLARIMIZI YÜKESELTECEĞİZ"

 2006 tarihinde yapılan PVV'nin parti içerisinde ilk maddenin "Hollanda'dan İslam dinini kökten silmek" olduğunu anımsatan Wilders tekrar parti statüsün de; "İslami ülkelerde yabancı köken kabul etmemeleri", "Açık bölgelerde türbanlı dolaşmanın yasak olması" ve "Hollanda'nın Avrupa birliğinden çıkarılmasına"benzer maddelerin var olduğunu dile getirdi. Bu statü Hollandalıların kendisine oy verdiği için meclise girebildiğini dile getiren Wilders, 15 Mart tarihinde yapılacak olan parlamento seçiminde oylarını biraz daha çoğaltarak Mecliste daha kuvvetli bir parti durumuna geleceklerini beyan etti.

Hollanda da Kura’n-ı Kerim Yasaklanacak
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor