Reklamı Geç
Advert

TÜSEB Engelli İşçi Alım İlanı DPB'de Yayımlandı

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda sürekli engelli işçi alımı yapılacağı ifade edildi.

TÜSEB Engelli İşçi Alım İlanı DPB'de Yayımlandı
TÜSEB Engelli İşçi Alım İlanı DPB'de Yayımlandı Admin
Bu içerik 4352 kez okundu.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı tarafından Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi üzerinden bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığının sürekli işçi alımı yapacağı ifade edildi. 

BAŞVURU DETAYLARI

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı sürekli işçi alım ilanına başvurular 5 Haziran 2018 tarihi itibari ile başladı ve 14 Haziran 2018 tarihinde sona erecektir. Ayrıca adaylar başvurularını talebin yayımlandığı yerdeki İŞKUR İl/Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapacaklardır. Başkanlığa elden veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

GENEL ŞARTLAR İŞKUR'DA

 

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 2 daimi işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara İşkur İl Müdürlüğü tarafından Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden yayımlanmıştır. 

İLANIN AÇIKLAMASI

Ayrıca TÜSEB tarafından yayımlanan ilanda alınacak olan personellerin engelli statüsünde alınacağı ifade edildi. Personel alımı hakkında ilanın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

"19/11/2014 tarihli ve 6569 sayılı Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Kurulması İle Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanunun 12 nci maddesi ve Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı İnsan Kaynakları Yönetmeliğinin 10 uncu maddesi hükümleri çerçevesinde; Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığının 08/05/2018 tarihli ve E.746 sayılı Oluruna istinaden engelli işçi kapsamında 2 (iki) personel alımı için açıktan atama izni verilmiştir."

Kılavuz İçin TIKLAYIN.

İnsan Kaynakları Uzman Alımı (KPSS Şartsız)personel alım ilanı detaylarını incelemek için TIKLAYINIZ

 

 

Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EPDK: 24 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
EPDK: 24 Kamu Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: Hastaneler Gençlik Spor ve Aile Bakanlığına 160 Kamu Personel Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden: Hastaneler Gençlik Spor ve Aile Bakanlığına 160 Kamu Personel Alımı Yapılacak