Reklamı Geç
Advert

Türkiye İstatistik Kurumuna Daimi Süreli İstihdam Edilmek Üzere 57 Personel Alımı Yapılacak

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yeni açıklanan ilanda 4857 sayılı iş kanuna göre İŞKUR aracılığı yapılacak olan sürekli işçi alımlarına başvurular şahsen yada işkur e-şube aracılığı ile yapılabilecek.

Türkiye İstatistik Kurumuna Daimi Süreli İstihdam Edilmek Üzere 57 Personel Alımı Yapılacak
Türkiye İstatistik Kurumuna Daimi Süreli İstihdam Edilmek Üzere 57 Personel Alımı Yapılacak Admin
Bu içerik 939 kez okundu.

Adaylar Ankara ilinde istihdam edilecek ve meslek unvanlarına göre hangi kadroda ne kadar alım yapılacağı belli oldu. Buna göre 33 kişi Temizlik Görevlisi kadrosunda, 7 kişi Bulaşıkçı kadrosunda, 7 kişi ise Servis Elemanı (Garson) kadrosunda alım yapılacak. 

Diğer kadrolarda 5 kişi aşçı kadrosunda, 1 kişi Soğuk Mutfak Aşçısı kadrosunda, 1 kişi Tatlı Ustası kadrosunda, 3 aşçı yardımcısı kadrosunda görev yapacak. Toplamda alım yapılacak sürekli işçi sayısı 57 olarak açıklandı.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

BAŞVURU DETAYLARI

Adaylar ilanda belirtilen kadrolardan sadece bir tanesine başvuru yapabilecek. İşkur üzerinden açıklanacak olan ilanlara başvuruların ardından nihai listede yer alan adaylar 7 Ocak ile 11 Ocak 2019 tarihleri arasında Çankaya Ankara adresinde bulunan Türkiye İstatistik Kurumuna istenilen belgeleri teslim etmeleri istenilecek.

Belge teslimi yapan adaylar için 18 Ocak tarihinde saat 10:00'da Türkiye İstatistik Kurumunda kura töreni yapılacak. Kura noter huzurunda yapılacak. Kura töreninde yer alacak adayların listesi ve kura tarihi sonuçları TÜİK resmi internet sitesinden açıklanacak. Mülakat sınavları ise daha sonra www.tuik.gov.tr adresinden adaylara duyurulacak.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yeni açıklanan ilanda 4857 sayılı iş kanuna göre İŞKUR aracılığı yapılacak olan sürekli işçi alımları işkur e-şube TÜİK resmi internet sitesinden açıklanacak Türkiye İstatistik Kurumu İşk
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak