Reklamı Geç
Advert

Tarım Bakanlığı 1342 Personel Alımı

Tarım Bakanlığı işkur aracılığı ile 1342 memur ve işçi alacağını duyurmuştur.

Tarım Bakanlığı 1342 Personel Alımı
Tarım Bakanlığı 1342 Personel Alımı Admin
Bu içerik 31892 kez okundu.

İl Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü, Makina Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü(Kamu Grubu) TÜBİTAK, Türkiye Sanayi Sevk Ve İdare Enstitüsü Eleşkirt Belediye Başkanlığı, Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Mucur Belediye Başkanlığı, Geçit Belediye Başkanlığı, Bolu Belediye Başkanlığı, Gündoğmuş Belediye Başkanlığı Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu, Bolu Belediye Başkanlığı, Sarıyahşi Öğretmenevi Ve Aso Müdürlüğü, Batman Üniversitesi idari Ve Mali İşl. Daire Bşk., Silifke Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Çat Belediye Başkanlığı, Kafkas Üniversitesi idari Ve Mali İşdaire Bşk. Kıreli Pompaj Sulama Birliği Başkanlığı(kaynak :kamupersoneli.net)

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Memur pozisyonları için en az KPSS'ye girmiş olmak şartıyla yayımlanan memur alımlarına 60 KPSS, işçi alım ilanlarına ise KPSS şartsız başvuru yapılabilecek açık kadrolar;

Aşçı Yardımcısı, Makine Teknolojisi Teknisyeni, Büro Memuru (Genel), Halkla İlişkiler Görevlisi, İlaçlamacı (Bitki Zararlıları ile Mücadele), Et Ve Et Ürünleri İşlemecisi, Su Pompası Operatörü, Temizlik Görevlisi, Çöpçü, Aşçı, Tarım İşçisi (Tarla Ürünleri), Büro İşçisi, Marangoz, Tarım İşçisi (Tarla Ürünleri), Mezarlık Görevlisi, Orman Nezaretçisi, Greyder Operatörü, Kamyon Şoförü, Çelik Yapılandırmacı, Büro Memuru (Genel), Servis Büro Elemanı (Teknik Ürünler), Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt)

BAŞVURU KOŞULLARI 

Yukarıda yer alan kamu kurumları tarafından yayımlanan alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan şartlara dikkat etmeleri gerekiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, alım yapılacağı pozisyon için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Varsa KPSS puan şartını sağlamak.

İLANLARA NASIL ULAŞACAKLAR?

Söz konusu alım ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıları kullanarak ilanlara ulaşabilecekler. İlanlara ulaşmak için ayrıca sizlere verdiğimiz bağlantıya tıklayan adaylar çılan sayfada karşılarına gelen arama bölümlerinde İşyeri Türü yazan kısmı Kamu olarak işaretleyip arama butonuna bastıklarında İŞKUR Kamu Grubu alım ilanları bölümüne ulaşacaklar. 

İlanlara ulaşmak ve başvuruda bulunmak için TIKLAYINIZ

 

 

 

81 il için En az Lise mezunu  3860 Kişi Alım İlanı içinde  aşağıdaki form aracılığı ile başvurabilirsiniz.

 

 

Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
Cihan     2018-10-24 Umarım bu kez olur Allah yüzümüze güler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerine İki Farklı Kadroda 37 Personel Alımı Yapılacak
Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerine İki Farklı Kadroda 37 Personel Alımı Yapılacak
MNG Kargo En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapacak
MNG Kargo En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapacak