Reklamı Geç
840 Kişi Alınacak

Şehzadeler SYDV Personel Alım Başvuruları Başladı

Şehzadeler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV 2.867 TL ile 3.154 TL arasında maaşla 1 kamu personeli alımı yapacak. Manisa Şehzadeler SYDV personeli yılda 2 kez ikramiye alacak. SYDV başvurusu için son tarih 23 Kasım 2016 olarak belirtildi.Kaynak: Şehzadeler SYDV kamu personeli alımı yapıyor

Şehzadeler SYDV Personel Alım Başvuruları Başladı
Bu içerik 25636 kez okundu.
Devlet Teşviği

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Şehzadeler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 kamu personeli alınacak. Manisa Şehzadeler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 1 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi ile alımı yapılacağı ilan edildi. Şehzadeler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Sosyal personel alımları için son başvuru tarihi 23 Kasım 2016 olarak belirtildi.

Şehzadeler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımına başvuru yapabilmek için; 4 yıllık Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmet Bölümleri, Maliye ve Muhasebe bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Başvuru yapabilmek için en az 6 ay öncesinden Şehzadeler ilçesinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.

Başvuru Linki

şehzadeler sydv personel alımı
Facebook Grubuna Katılın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Farklı Üniversiteler 270 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor
Farklı Üniversiteler 270 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor
Tam Plastik Personel Alımı Yapıyor
Tam Plastik Personel Alımı Yapıyor