Reklamı Geç
Advert

Savunma Sanayi Başkanlığı: 34 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için farklı kadrolarda toplamda 34 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti.

Savunma Sanayi Başkanlığı: 34 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak
Savunma Sanayi Başkanlığı: 34 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak Admin
Bu içerik 993 kez okundu.

Yayımlanan ilana göre Savunma Sanayi Başkanlığı  Özel Bilgi ve İhtisas Gerektiren Konularda çalıştırılmak üzere yapacağı sınav ile farklı alanlarda KPSS ve YDS puanı ile 34 sözleşmeli personel alımı yapacak.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı yayımladığı ilana göre Proje Mühendisi ve Proje Asistanı kadrolarına alım yapacak. Buna göre Proj Mühendisi pozisyonunda 15 ve proje Asistanı pozisyonunda 19 sözleşmeli personel alacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki belirten şartları taşımak, Yukarıdaki tabloda belirtilen alanlardan 4 yıllık eğitim veren üniversitelerden mezun olmuş olmak, 2017 yılında ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavından Proje Mühendisi için KPSSP1 puan türünden en az 70 puan ve Proje Asistanı için KPSSP1 puan türünden en az 65 puan almış olmak, Yabancı Dil Sınavından Proje Mühendisi için en az 70 ve Proje Asistanı için en az 60 puan almış olmak, İlgili kadrolar için yapılacak sınavlara iki defa katılıp başarısız olmamış olmak ve Yurt içi ve yurt dışı Seyehat engeli bulunmamak gibi nitelikler aranır.

BAŞVURULAR

Başvuru yapacak adaylar başvurularına 01 Mart 2019 tarihi itibari ile başlayabilirler. Buna göre adaylar başvurularını en geç 15 mart 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Başvurular, Başkanlığın İnternet sitesindeki (www.ssb.gov.tr) sınav başvuru ekranında tanımlı olan bilgileri eksiksiz doldurarak, aşağıda belirtilen belgeleri son başvuru tarihine kadar istenen belgelerin sisteme yüklenmesi ile yapılacaktır.

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı personel eksikliğini gidermek için sözleşmeli personel alımı Savunma Sanayi Başkanlığı Özel Bilgi ve İhtisas Gerektiren Konularda çalıştırılmak üzere KPSS YDS puanı ile 34 sözleşmel
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak