Reklamı Geç
Advert

Görevde Yükselme Duyurusu

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından şef ve memur kadroları için görevde yükselme sınavı yapacak.

Görevde Yükselme Duyurusu
Bu içerik 4834 kez okundu.
Devlet Teşviği Antalya Escort

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Personel Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan duyuruda liyakat ve kariyer ilkeleri unda 657 Devlet Memurları Kanunu tabi olarak değişik sınıf ve unvanlardaki memur statüsündeki personel için görevde yükselme sınavı yapılacak.

Şef kadroları için iller ve kadro sayıları yayınlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı şef ve memur kadroları için görevde yükselme sınavı başvuruları aşağıdaki internet adresinden alınmaya başlanacak. Başvurular 5 Aralık ile 19 Aralık tarihleri arasında yapılacak. Şartları taşıyan personeller belirtilen tarihlerde başvuru yapması gerekiyor.

Memur kadrosuna atanabilmek için gerekli şartlar: Sekiz yıl hizmeti bulunmak, En az lise ve dengi okul mezunu olmak, Yazılı ve sözlü olarak iki aşamalı yapılan görevde yükselme sınavında başarılı olmak gerekiyor.

Veznedar, enformasyon memuru, bilgisayar işletmeni, veri hazırlama ve kontrol işletmeni, memur, ambar memuru, mutemet, fotoğrafçı, daktilograf, sekreter, koruma ve güvenlik görevlisi, şoför, usta öğretici kadrolarında ya da unvan değişikliğine tabi kadrolarda toplam dört yıl çalışmış olmak gerekiyor.

Başvuru linki için Tıklayınız

kültür turizm bakanlığı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor