Reklamı Geç

Facebook Sayfamızı Beğenin

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Personel Alımı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Personel Alımı
Bu içerik 15443 kez okundu.
Devlet Teşviği

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının Strateji Geliştirme Başkanlığı’nda tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere 7 Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacağı Devlet Personel Başkanlığı tarafından ilan edildi. 2 proje yöneticisi, 1 sistem uzmanı,1 kıdemli bilgi güvenliği uzmanı, 1 veritabanı yönetimi uzmanı, 1 kıdemli yazılım geliştirme uzmanı ve 1 ağ uzmanı alınacak.

Şartları 2015 veya 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) P3 puanı ve İngilizce dilinde geçerli bir Kamu Personeli Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı (KPDS), Yabancı Dil Sınavı (YDS), Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS) veya bu dilde yapılan eş değerliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen (CAE, CPE, TOEFL IBT, PEARSON PTE Akademik, vb.) diğer yabancı dil sınavlarından alınan yabancı dil puanı esas alınacaktır. Yabancı dil sınav sonuç belgeleri, belge üzerinde geçerlilik süresi belirtilmemiş ise 5 yıl süreyle geçerlidir.

Başvurular 12 Aralık 2016 tarihinde başlayıp 23 Aralık 2016 tarihinde saat 16.00’da sona erecek başvurular için istenen belgeler şu şekildedir: Başvuru Formu, özgeçmiş, mesleki çalışma sürelerini gösteren belgeler, mesleki tecrübe şartını gösteren belgeler, KPSS sonuç belgesi, yabancı dil belgesi, mezuniyet belgesi, en az 2 programlama dilini bildiğini gösteren belgeler, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmadığına ilişkin belge ve sertifikalar.

 

ETBK personel alımı
Facebook Haber Servisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜBİTAK KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor
TÜBİTAK KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor
Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı Yapıyor
Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı Yapıyor