Reklamı Geç
Advert

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı !

Aile Sosyal Destek Programı 4 Bin ASDEP Personeli Alımı Yapılacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti seçim beyannamesini açıkladı ve 4 bin ASDEP personeli alımının yapılacağını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı !
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı ! Admin
Bu içerik 12460 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara Kapalı Spor Salonunda AK parti seçim beyannamesini açıkladı. Burada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ASDEP kapsamında 4 bin personel alımının yapılacağını ifade etti.

Bu konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında Aile Sosyal Destek Programı hakkında değerlendirmelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konu ile ilgili olarak açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

"Programla, hizmetlerin tüm ihtiyaç grupları için ulaşılabilir olması, sosyal hizmete ihtiyacı olan bireylerin öncelikle yaşadıkları ortamda kendilerine yeterli hale gelmesi, sosyal hizmet ve yardıma ihtiyaç duyan aileye yerinde, etkili ve yaygın bir hizmet sağlanacaktır. Şu ana kadar 3.000 ASDEP personeli istihdam edilmiştir. Önümüzdeki dönemde 4.000 personelin daha istihdam edilmesi, mevzuat altyapısının ve belli bir aşamaya gelinen bilgi işlem altyapısının tamamlanmasıyla Programın ülke çapında etkin bir şekilde uygulanması sağlanacaktır."

İnsan Kaynakları Uzman Alımı (KPSS Şartsız)personel alım ilanı detaylarını incelemek için TIKLAYINIZ

 

Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek