Reklamı Geç
Advert

2018 Şubat Ayı Memur Alımı Yapan Kurumlar

2018 yılı itibariyle kamu kurumları çok sayıda memur alım ilanı yayınlamaya başladı. 2018 yılı Şubat ayı itibariyle memur alımı yapan kurumları sizlerle paylaşıyoruz.

2018 Şubat Ayı Memur Alımı Yapan Kurumlar
2018 Şubat Ayı Memur Alımı Yapan Kurumlar Sıla
Bu içerik 5906 kez okundu.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Memur Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı en az lise mezunu uzman erbaş alımı yapıyor. Başvuruda bulunacak adaylar için belirlenmiş bazı şartlar bulunuyor. İlan Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı. Yayınlanan ilanda kadro sayısı belirlenmemiş. Başvuruda bulunacak adayların en az lise mezunu olması gerekiyor.

Sahil Güvenlik Komutanlığı en az lise mezunu uzman erbaş alımı başvuruları bugün itibariyle başladı.İlan ile ilgili ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

Sahil Güvenlik Komutanlığı en az lise mezunu uzman erbaş alımı başvuruları 13 Şubat tarihi ile başladı. Başvurular 26 Şubat 2018 tarihinde sona eriyor. Başvurular Sahil Güvenlik Komutanlığı resmi internet sitesi üzerinden yapılacak. Online olarak başvuru yapmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Başvuruda bulunacak adayların 27 yaşını doldumamış olmaları gerekiyor. Ayrıca; T.C vatandaşı olmak, en az lise ve dengi okul mezunu olmak gerekiyor.

Aşçı kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; meslek liselerinin yiyecek içecek hizmetleri, Aşçılık bölümü, Aşçılık meslek yüksek okulu mezunu olmaları gerekiyor.

Şoför kadrosuna başvuru yapacak olan adayların CE ve DE sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekiyor.

TÜSEB Memur Alımı

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı KPSS 60 puanla personel alımı yapacak. Başvuruda bulunacak adaylar için belirlenmiş bazı bazı şartlar bulunuyor. başvuruda bulunacak adayların KPSS'den en az 60 puan almış olmaları gerekiyor. İlan Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla adaylara duyuruldu. Yapılan duyuruda TÜSEB 21 kişilik personel alımı yapacağı açıklandı. Peki adayların hangi şartlara sahip olmaları gerekiyor?

T.C. vatandaşı olmak,

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde yer alan şartları taşımak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Makam şoförü kadrosu için en az lise mezunu olmak,

Bilgisayar programcısı kadrosu için, Bilgisayar Teknolojisi bölğmlerinden mezun olmak,

Sekreter kadrosu için en az lisans mezunu olmak,

Büro memuru kadrosu için; Halkla ilişkiler, Eczacılık, Siyasal Bilgiler vs. mezunu olmak gerekmektedir.

KPSS'den 60 almış olmak,

Sağlık durumunun çalışmak için uygun olması,

Askerlik görevinin yapılmış olması,

35 yaşını doldurmamış olmak gerekmekteDİR

İlan Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı. Başvurular 21 Şubat 2018 tarihine kadar Ankara İl Şube Müdürlüğü veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. İlan ile ilgili ayrıntılar İŞKUR resmi internet sitesinde yer almaktadır.

TYP Kapsamında Personel Alınıyor

 

Türkiye İş Kurumu Toplum Yararına Program kapsamında çok sayıda personel alımı yapıyor İŞKUR resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan ilanları vakit kaybetmeden sizlerle paylaşıyoruz. İŞKUR üzerinden TYP kapsamında personel alım ilanları yayınlanıyor. Ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Kurumlar TYP kapsamında bünyelerinde bulunan boş kadrolar için personel alım ilanı yayınlıyor. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlara her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Alım yapacak kurumları sizler için paylaşıyoruz;

Bartın Kuruçaşile Belediye Başkanlığı, İŞKUR üzerinden yayınladığı ilanla 15 personel alımı yapıyor. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak.

Bursa Yıldırım Belediye Başkanlığı; Çevre temizliğinde görevlendirilmek üzere 15 kişi istihdam edecek.

Sivas Valiliği; İŞKUR resmi internet sitesinde yayınladığı ilanla 60 personel alımı yapıyor. Alım yapılacak personeller çevre temizliği kadrosunda görev yapacak. 

Başvuruda bulunacak adayların en az lise mezunu olmaları gerekiyor. Herhangi bir sosyal yardım almıyor olmak gerekmektedir.

İŞKUR TYP personel alımı başvuruları 16 Şubat tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapışacaktır.

Memur alımı, İŞKUR ilanları, banka personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 860 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

 

memur alımı personel alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek