Reklamı Geç
Advert

Finansbank Bünyesine Personel Alımları Yapılacak

Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz banka personeli alımlarıyla alakalı süreç devam ediyor.

Finansbank Bünyesine Personel Alımları Yapılacak
Finansbank Bünyesine Personel Alımları Yapılacak Admin
Bu içerik 4402 kez okundu.

Çok sayıda banka bünyesine, banka personeli alımı yapılıyor. Yürütülmekte olan banka personelleri alımıyla alakalı olarak çok sayıda banka, ilanları yayımlamış durumda. 

Banka personeli olarak görev almak isteyen adaylar, bankaların websitelerinin kariyer alanlarından açık iş ilanlarına erişim sağlayabilirler.

Yürütülen bu alımlar arasında Finansbank bünyesine de 15 farklı pozisyondan alımlar gerçekleştirilmektedir. 

İlanlara başvuru yapmak isteyen adayların belirtilen tüm şartları taşımaları ve istenen ek niteliklere de uygun olmaları gerekmektedir. Belirtilen şartları taşımadığı anlaşılan adayların kazanılmış hakları iptal edilecektir. İlanlara başvurular, bankanın resmi web adresi üzerinden gerçekleştirilebilir.

Başvurularda aranacak ortak özellikler

Başvuru yapacak adayların banka personeli olarak çalışmasına engel bir rahatsızlığının bulunmaması, kamu zararına herhangi bir faaliyette yer almamış isminin anılmamış olması, takım çalışmasına yatkın olması, özgüveni, iletişimi ve ikna kabiliyeti yüksek olması, mesai saatlerine özen gösterebilecek olması, temsil yeteneği gelişmiş olması, dış görünüşüne özen gösteriyor olması, askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirebilmiş veya bedelli askerlik imkanından yararlanacak olması, daha önce benzer bir pozisyondan disiplinsizlik nedeniyle çıkarılmamış olması, banka tarafından yapılacak araştırmada hakkında yüz kızartıcı bir suç ya da davranışa rastlanmayacak olması gibi şartlar aranmaktadır. 

Aşağıda yer alacak bağlantı üzerinden adaylar başvurularını gerçekleştirebilir, detaylı bilgiye ulaşabilirler.

Başvuru ve detaylar için tıklayınız

banka personeli alımları banka personeli alımı banka ilanları Banka personeli olarak görev almak isteyen adaylar bankaların websitelerinin kariyer alanlarından açık iş ilanlarına erişim sağlayabilirler Finansbank bünyesine
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak