Reklamı Geç
Advert

15 Farklı Kadroya: Finansbank Banka Memuru Alacak

2018 yılının sonuna geldiğimiz bu günler itibariyle kamuya, özel sektöre yönelik olarak personel alımları hız kazanmış durumdadır.

15 Farklı Kadroya: Finansbank Banka Memuru Alacak
15 Farklı Kadroya: Finansbank Banka Memuru Alacak Admin
Bu içerik 598 kez okundu.

Çok sayıda kurum ve kuruluş, personel ihtiyacını karşılamak, yeni yıla tam kadro başlamak ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla personel ve memur alımları gerçekleştirmektedir. 

Geçtiğimiz günlerde yayımladığımız banka memuru alımına ek olarak, bir banka daha personel alım ilanları yayımladı ve bu ilanlara başvurular alınmaya başlandı. 

Finansbank bünyesine yapılacak olan bu alımlarda 15 farklı kadro üzerinden Türkiye geneli ilanlar yayımlanmış durumdadır. 

Finansbank hangi kadrolara alım yapıyor?

İSTANBUL TELEPHONE BANKING CALL CENTER CUSTOMER CONSULTANT WHO KNOWS FOREIGN LANGUAGE, İSTANBUL TELEFON BANKACILIĞI ARAPÇA BİLEN MÜŞTERİ DANIŞMANI, PERAKENDE KREDİLER MERKEZİ İZLEME GÖREVLİSİ, ENPARA.COM ÇÖZÜM MERKEZİ ANALİTİK VE PERFORMANS YÖNETİMİ YÖNETMENİ, ENPARA.COM ÇÖZÜM MERKEZİ MÜŞTERİ DANIŞMANI, ENPARA.COM SAHA MÜŞTERİ DANIŞMANI, Tele Satış Temsilcisi, MÜŞTERİ GERİ KAZANIM VE TUTMA GÖREVLİSİ, İSTANBUL TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ DANIŞMANI Bireysel Saha Satış Temsilcisi, TÜZEL SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ, ERZURUM TELEPHONE BANKING CALL CENTER CUSTOMER CONSULTANT WHO KNOWS FOREIGN LANGUAGE, ERZURUM TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ DANIŞMANI ve Genel Başvuru üzerinden ilanlar yayımlanmış durumdadır.

Başvurular nerden ve nasıl yapılıyor?

Finansbank banka memuru alımı için başvuru yapmak isteyen adaylar, aşağıda yer alacak bağlantı üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir, 

İlanlar için tıklayınız

kamuya özel sektöre yönelik olarak personel alımları personel ihtiyacını karşılamak yeni yıla tam kadro başlamak banka memuru alımı banka daha personel alım ilanları Finansbank bünyesine yapılacak olan Finansbank hangi kadr
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 92 Personel Alımı Gerçekleştirecek Son Gün 15 Ocak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak
Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesine 2018-6 Dönem Kadrolu 54 Hizmetli Alım Yapılacak