Reklamı Geç
Advert

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 10 Kamu Personel Alımı Yapacak

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 10 kişi kamu personel alımı yapılacaktır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 10 Kamu Personel Alımı Yapacak
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 10 Kamu Personel Alımı Yapacak Admin
Bu içerik 834 kez okundu.

Alınacaklar ulaştırma ve haberleşme uzman yardımcısı olarak görevlendirilecektir. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Kamu personeli alımı personelleri için Bilgisayar mühendisi, Endüstri Mühendisi, Makine mühendisi, Elektrik – Elektronik mühendisi ve Hukuk branşında Uzman yardımcısı olarak istihdam edilecektir. 35 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir.

En az dört yıllık lisans eğitimi veren fakültelerden/bölümlerden veya bunlara denkliği YÖK tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak ve İngilizce YDS en az C düzeyinde puana sahip olmak ve bunu belgelemek gerekmektedir. 

Ayrıca KPSSP3 ve KPSSP4 80 puana sahip olması gerekmektedir.Kamu personeli alımı adaylar Kılavuzda yer alan belgeler ile 7 Ocak 2019 tarihinden başlayarak 28 Ocak 2019 tarihi saat 17:00’a kadar Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Hakkı Turayliç Caddesi No:5 06338 Emek – Ankara adresine şahsen veya postayla başvurmaları gerekmektedir.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı kamu personel alımı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Kamu personeli alımı istihdam edilecek YÖK tarafından kabul edilen KPSSP3 ve KPSSP4 80 puana sahip olması
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak