Reklamı Geç
Advert

Ptt 1100 Memur Alımı

Ptt beklenen alım haberini duyurdu. Bu alımlar 15 Aralık ta başvurusu son olarak belirlendi.

Ptt 1100 Memur Alımı
Ptt 1100 Memur Alımı Admin
Bu içerik 41907 kez okundu.

Beklenen Ptt Alımları bugün başladı.2019 senesi içerisinde 55 bin alacağı planlanan alımlarında ilk adım zırhlı alımlar için belli oldu.3860 kişilik Alım haberinden sonra beklenen en büyük alımların başında gelen ptt alımları 6 merkez için 2018 de  diğer illeri içinde 2019 yılında tamamlanacaktır. Ptt Alımlarının en büyük ve önemlisi olan bu alımın şartları ile birlikte görebilirsiniz.

2018 yılı sonuna kadar, İstanbul Avrupa, Anadolu yakalarında ve Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Kocaeli illerinde toplam 6 Nakit Merkezi kurarak, TCMB Madeni Para Konsinye Deposu işlemleri ile PTT Merkez, Şube ve ATM’lerine hizmete başlanacak.

2019 sonu itibariyle toplam 40 şube, 360 zırhlı araç ve 1.100 personelle TÜM ÜLKE ÇAPINDA PTT merkez, şube ve ATM’lerine hizmet veriyor olmayı ve TCMB ile yapılan protokol doğrultusunda 24 merkezde madeni para konsinye depolarını işletecek.

Türk vatandaşı olmak, Erkeklerde en az orta okul mezunu, bayanlarda ise en az lise mezunu olmak, Erkekler 22-32, Bayanlar 18-27 yaşları arasında olmak, Erkekler için askerliğini yapmış olmak, Erkekler en az 1.73 cm. , bayanlar en az 1.64 cm. boyunda olmak gerekiyor.

Kamu haklarından yasaklı olmamak, Görevin yapılmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile özürlü bulunmamak, 5188 Sayılı Kanun gereği silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak, Tercihen Para ve Değerli Eşya Taşımacılığı konusunda tecrübeli olmak gerekiyor.

İnsan ilişkileri, hitap tarzı, konuşma diksiyonu düzgün olmak ve prezantabl olmak gerekmektedir.

Taksirli suçlar hariç olmak üzere, ağır hapis veya altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsa bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, emniyeti suiistimal, sahtecilik, hileli iflas veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma,  devlet sırlarını açığa vurma, laf atma, sarkıntılık, ırza tasallut, ırza geçme, kız, kadın veya çocuk kaçırma ve alıkoyma, fuhşa teşvik, fuhuş için aracılık, uyuşturucu madde kullanma, uyuşturucu madde kaçakçılığı suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak gerekiyor.

PTTPAL A.Ş. 1100 personel alımı için şehirler! Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay(İskenderun), Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Muğla, Ordu, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Trabzon, Şanlıurfa, Uşak, Van, Zonguldak, İstanbul(Asya) için olacak.

Ptt İlanı ile birlikte başlayan 3860 ilanına Başvurmak için tıklayınız.

Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek