Reklamı Geç
Advert

Dikkat: Sağlık Bakanlığı 6409 Başvurusu Bitiyor Son Tarih 4 Ocak 2019

İŞKUR üzerinden yapılan Sağlık Bakanlığı kamu personeli alımı için sürecin sonuna gelindi.

Dikkat: Sağlık Bakanlığı 6409 Başvurusu Bitiyor Son Tarih 4 Ocak 2019
Dikkat: Sağlık Bakanlığı 6409 Başvurusu Bitiyor Son Tarih 4 Ocak 2019 Admin
Bu içerik 4708 kez okundu.

Sağlık Bakanlığı geçtiğimiz günlerde 6409 kişiyi bünyesine katacağının müjdesini vermiş ve başvuru toplamaya başlamıştır. Buna göre sürekli işçi statüsünde olacak adaylar İŞKUR ilanları üzerinden bu iş ilanına başvuru yapabilecek. Başvuru son tarih 4 Ocak 2019 ve saat 23:59 olarak açıklanmıştır.

Sağlık Bakanlığı başvuruları şehirlere ayrılan kontenjanlar ve başvuru şartlarını da yayınladığı bir yazı ile adaylara duyurdu. Bir süredir işe başvuru yapan adaylar için artık son güne gelindi. Sona gelinen tarih ile ilgili başvuru yapmak isteyen adayların elini çabuk tutması gerekir.

Hangi şehirlere başvuru yapacağı da yazı ile açıklandı. Açıklanan yazıda her adayın sadece bir ilana başvuru yapması hakkı tanındı. Bu nedenle de başvuru şartları ve başvuru yapılacak şehirlerin belirlenerek Sağlık Bakanlığı işçi alımı için son tarihi kaçırmadan başvuru yapmak gerekir.

Şehirler ve pozisyonları ile ilgili de ilan yayınlanmıştır. Buna göre ilana başvuran kişiler noter huzurunda gerçekleşecek kura ile belirlenir. Sürekli işçi alımı için başvuru yapan adayların o bölümden mezun olduğuna dair belgeyi de başvuru ile iletmesi gerekir. İlana başvuru yapmak isteyenlerin 4 Ocak 2019 tarihi bitimine kadar bunu tamamlaması gerekir.

İŞKUR üzerinden yapılan Sağlık Bakanlığı kamu personeli alımı için Sağlık Bakanlığı İŞKUR Sağlık Bakanlığı işçi alımı için
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Bünyesinde İdari Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR Üzerinden Almanya 10 Bin İşçi Alımı Yapacak