Reklamı Geç
Advert

Aile Bakanlığı 40 aile sosyal destek personeli alımı yapacak

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Diyarbakır’da yaptığı konuşmalarda 40 aile sosyal destek personeli alacaklarını duyurdu

Aile Bakanlığı 40 aile sosyal destek personeli alımı yapacak
Bu içerik 1704 kez okundu.
Devlet Teşviği Antalya Escort

.    Diyarbakır’da toplantılara katılan Aile Bakanı Kaya, Vali Hüseyin Aksoy'u makamında ziyaret ettikten sonra açıklamalar yaptı. Kaya, Türkiye’de ilk kez uygulanacak mobil sosyal hizmet merkezini Diyarbakır’da hayata geçireceklerini vurguladı.
     Diyarbakır'da suça sürüklenen çocuklar için çocuk destek merkezi kurulacaklarını belirten Bakan Kaya, şehirde 10 yeni sosyal hizmet merkezini hizmete açacaklarını duyurud. Bölgedeki terör olaylarına değinen Kaya, terörü bitireceklerini vurguladı. Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Diyarbakır’a önümüzdeki günlerde 40 aile sosyal destek personeli alınacaklarını söyledi.
     Diyarbakır halkına en iyi hizmeti sunabilmek için çok çalıştıklarını söyleyen Kaya, kimsesiz çocuklara sahip çıkmak, onları ev ortamında yetiştirmek için çocuk evleri sitesi açarak geleceğe hazırlanmaları için yapabilecekleri her şeyi yapacaklarını söyledi. Bakan Kaya, açıklamalarının ardından Sur İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret ederek polis memurları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
YÖK Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor
Yalova Altınova SYDV KPSS Puanı İle Memur Alıyor