Reklamı Geç
Advert

Aile Bakanlığı 1500 Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Aile Bakanlığı Bin 500 personel alımı hangi tarihte yapılacak? Ayrıntılar haberimizde...

Aile Bakanlığı 1500 Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak?
Aile Bakanlığı 1500 Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak? Sıla
Bu içerik 5555 kez okundu.

Aile Bakanlığı Bin 500 personel alımının hangi tarihte yapılacağı merak ediliyor.2018 yılında Aile  Sosyal Destek Programı kapsamında çok sayıda personel alınacağını sizlerle paylaşmıştık.İlanın ne zaman yayınlanacağı hakkında araştırma yapılıyor.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 2018 yılı içerisinde 1500 personel alımı yapacak. Geçtiğimiz yıl Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde bulunan boş kadrolar için 1500 personel alımı yapmıştı. 2018 yılında ASDEP kapsamında 1500 personel alımı yapılması bekleniyor.

ADEP personel alımlarının ne zaman yapılacağı hakkında net bir bilgi verilmedi. Alımların 2018 yılının ortalarına doğru yapılması bekleniyor. Aile Bakanlığı personel alımı ile ilgili yeni bir açıklama yapıldığında sizlerle paylaşacağız.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, personel alımları ile ilgili açıklamayı geçtiğimiz hafta yaptı. Açıklamalarda 2018 yılı içerisinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı için 1500 kişinin istihdam edileceği söylenmişti. Peki ASDEP 1500 personel alımına kimler başvuru yapabilecek?

ASDEP 1500 personel alımı için, adayların KPSS'den 60 puan almış olmaları gerekiyor. Ayrıca adayların sosyoloji, psikoloji, çocuk gelişimi, aile ve tüketici bilimleri mezunu olmaları gerekiyor. Konu ile ilgili yeni bir açıklama yapıldığında sizlerle paylaşacağız.

Memur alımı, İŞKUR ilanları, banka personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 860 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

Aile Bakanlığı Bin 500 personel alımı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek