Reklamı Geç
Advert

2018 Sağlık Bakanlığı 16 Bin Memur Alımı Hangi Kadrolarda Olacak?

Sağlık Bakanlığı 16 Bin memur alımı yapacak. Adaylar ilanın yayınlanmasını bekliyor. Peki hangi pozisyonlarda alım yapılacak?

2018 Sağlık Bakanlığı 16 Bin Memur Alımı Hangi Kadrolarda Olacak?
2018 Sağlık Bakanlığı 16 Bin Memur Alımı Hangi Kadrolarda Olacak? Sıla
Bu içerik 10012 kez okundu.

Sağlık Bakanlığı 16 Bin personel alımı büyük bir heyecanla bekleniyor. Sağlık Bakanlığı'nın personel alımı yapacağını sizlerle paylaşmıştık. Sağlık Bakanlığı'nın hangi pozisyonlarda alım yapacağı belli oldu. Ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı'nın bünyesindeki boş kadrolar için 55 Bin personel alımı yapacağını sizlerle paylaşmıştık. Adayları alımların ne zaman yapılacağı hakkında araştırma yapıyor. Sağlık Bakanlığı 55 Bin alımın 16 Bin'i önümüzdeki günlerde yapılacak.  Kadro dağılımları hakkında açıklama yapıldı.

Hnagi Pozisyonlarda Alım Yapılacak?

1 Diş Tabibi

1 Diyetisyen

3 Bin Ebe

5 Hemşire

1 Psikolog,

45 Sağlık Memuru

1 Sağlık Teknikeri

6667 Tabib

8266 Uzman Tabib

2018 yılı itibariyle kamu kurum ve kuruluşları yeni personel alım ilanları yayınlamaya başladı. İlanlar yayınlandığında vakit kaybetmeden sizlerle paylaşıyoruz. Sağlık Bakanlığı'nın bünyesindeki boş kadrolar için 55 Bin personel alımı yapacağını sizlerle paylaşmıştık. Haberin yayınlanmasıyla birlikte adaylar arasında merak edilen bir konuda Sağlık Bakanlığı'nın 55 Bin personel alımını hangi tarihte yapacağı oldu. Peki Sağlık Bakanlığı 55 Bin personel alımını hangi tarihte yapacak?

Sağlık Bakanlığı 2018 yılı içersinde toplam 55 Bin memur alımı yapacak. Sağlık Bakanlığı en çok memur  alımı yapan kurumlar arasında yer alıyor. 2018 yılı içerisinde Sağlık Bakanlığı hemşire, sağlık personeli, doktor, ebe alımları yapacak. Adaylar ilanların yayınlanmasını bekliyor. En çok alım ebe ve sağlık personeli kadrosu için yapılacak. Alımların ilk olarak 16 Bin'lik kısmı yapılıyor.

Memur alımı, İŞKUR ilanları, banka personel alım ilanlarını facebook grubumuz Güncel Haber Servisinden takip edebilirsiniz.

İŞKUR İŞ  Garantili Eğitim Sadece 860 kİşi Alınıyor Detaylar İçin TIKLAYINIZ 

 

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

Sağlık Bakanlığı 16 Bin personel alımı
Facebook Grubuna Katılın
Habere bir yorum bırak
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
Havalimanlarına 3 Bin 619 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek
O Kurum: KPSS’den 55 Puan İle Memur Alımı Gerçekleştirecek